Zadání inzerce

Pokyny a ceny pro zaslání inzertní sms

Čtěte!

Řádková inzerce je vyhrazena pouze pro nepodnikatelské inzeráty čtenářů (např. prodej ojetého auta, kočárku, seznámení apod.). Výjimkou je inzerce nemovitostí a starožitností, která může být zadána i podnikatelská, tzn. zadána podnikatelskými subjekty.


Otisknutí inzerátu je možno objednat do kterékoliv z regionálních mutací ZIKADA. Jejich celkový náklad je kolem 500 000 výtisků! Jde o absolutně nejvyšší náklad v ČR dodávaný zdarma celoplošně do jednotlivých regionů.


Vaše telefonní číslo neuvádějte. Bude vždy připojeno automaticky. Maximální délka inzerátu je 160 znaků.


Kód
regionu
OblastNáklad
OPOpava, Hlučín, Dolní Benešov61500
OVOstrava120000
KAKarviná + Orlová a okolní obce41500
HFFrýdek-Místek, Havířov a okolí79000
NJNový Jičín, Frenštát p. R., Val. Meziříčí68500
OLOlomouc, Šternberk +32 obcí70000
PVPřerov, Prostějov a okolí47000
celkem487500

• Nepoužívejte diakritiku (háčky a čárky) a T9!
• Místo písmene „O“ nepoužívejte „0“ (nulu)!
• Překontrolujte si délku odeslané SMS zda není rozdělena do 2 zpráv! V takovém případě nebude vaše SMS správně zpracována.


Formou SMS nelze objednat inzeráty související s podnikáním mimo prodeje nemovitostí a starožitností! Touto formou rovněž nelze zadat inzeráty nabízející půjčky, oddlužení a řešení exekucí. V případě jejich zaslání, nebudou otisknuty!


Případné problémy můžete konzultovat na infolince 556 772 772 (po-pá 8-15 hod.)


V případě sporu mezi zadavatelem a vydavatelem může zadavatel využít též možnosti mimosoudního řešení sporu. Subjektem mimosoudního řešení sporu, je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz) a postupovat dle pravidel tam uvedených.

 

běžná inzerce (auto-moto, seznámení...)

SMS začínat znaky ZIK, následuje mezera a zkratka regionální mutace podle připojeného seznamu. Dále pokračujte mezerou a textem inzerátu.

Příklad:

ZIK OP prodam automobil S 120 v dobrem stavu za 5000 korun.

903 55 50

(Takto zaslaný inzerát vyjde v mutaci Opava a okolí + Hlučín + D. Benešov. Telefonní číslo odesílatele bude připojeno automaticky.)

inzerce starožitností nebo nemovitostí

Při odeslání SMS na toto číslo je nutno pro dokončení objednávky potvrdit inzerát zprávou podle pokynů, které dostanete obratem na svůj mobil. SMS musí začínat zkratkou ZIK následuje mezera a zkratka regionální mutace podle připojeného seznamu. Dále pokračujte mezerou a textem inzerátu.

Příklad:

ZIK OV Koupim starozitny nabytek a obrazy pred rokem 1930.

903 55 79

(Takto zaslaný inzerát vyjde v mutaci Ostrava. Tel. číslo odesílatele bude připojeno automaticky. Po odeslání SMS budete vyzváni k potvrzení objednávky. Celkem bude inzerát stát 158 Kč.)

inzerce starožitností nebo nemovitostí
• zvýrazněná

Inzerce je zvýrazněná tučným písmem a odlišnou barvou, aby mezi ostatními inzeráty lépe vynikla. Formát sms je shodný.

SMS začínat znaky ZIK, následuje mezera a zkratka regionální mutace podle připojeného seznamu. Dále pokračujte mezerou a textem inzerátu.

903 55 99